DOPRAVA A INSTALACE ZDARMA

Proč si koupit ionizátor vody?

 

vesta3-1_(1)

 Několik důvodů proč si pořídit ionizátor vody:

- vždy budete mít čerstvou a vyčištěnou vodu zbavenou od kontaminantů 

O to se postarají filtry a díky elektrolýze se voda ionizuje a stává se z ní voda strukturovaná. Proces ionizace vytváří menší shluky molekul a zásaditá ionizovaná voda tak hydratuje organismus lépe než běžná voda. Účinněji hydratovaný organismus dovede lépe regenerovat, což oceníte zvláště po námaze či sportovním výkonu.

- ionizovaná voda je zásaditá

Pomáhá překyselený organismus srovnat do normálních hodnot. Normalizuje se trávení, čistí se střeva a díky tomu můžete předcházet mnoha nemocem, za jejichž rozvojem stojí právě překyselení organismu. Po úpravě trávení se vám bude také lépe hubnout, a to zcela bez diet. Prokázán je i pozitivní vliv při zácpě nebo zánětech střev.

- silný antioxidant

Na organismus působí blahodárně také molekulární vodík, na který je ionizovaná voda bohatá. Je to silný antioxidant, který výrazně přispívá k očistě jater a k regeneraci ledvin. Molekulární vodík ale prospívá celému organismu! Jeho silné antioxidační vlastnosti zpomalují stárnutí celého těla včetně pokožky. Stačí pár sklenic vody a hned se můžete cítit mladší a vitálnější.

- bez chloru

Nezanedbatelným přínosem ionizované vody je i její odchlorování. Když přidáme ještě molekulární vodík, podpoříme dobrý stav celého kardiovaskulárního systému. V cévách se vám totiž nebude usazovat cholesterol.

- čistá ionizovaná voda je chutná

Ionizovaná voda je čistá, zdravá a také chutná. Stačí pozorovat vaše domácí mazlíčky – když jim budete dávat ionizovanou vodu, budou vás milovat. 

 

zdroj: fitvoda.cz

Zpět do obchodu