DOPRAVA A INSTALACE ZDARMA

Zkušenosti klientů s vodíkovou vodou | Terapie vodíkovou vodou

 

piti_vodikove_vody_1

Lidé, kteří měli možnost vyzkoušet novou terapii vodíkovou vodou, nešetří superlativy. Dokonce ji nazývají živou vodou. Je to opravdu takový zázrak? Vždyť je to jen voda obohacená volným vodíkem. Vodík je ve vodě chemicky spojen pevnou vazbou s kyslíkem, pomocí elektrolýzy a dalšími novými postupy se však z vazby uvolní. Ve vodě je ve volné formě, která v těle ihned reaguje s kyslíkovými radikály. Ty jsou pro tělo nebezpečné, protože urychlují stárnutí buněk. Vodíková voda tomu zamezí. 

Je až překvapivé, čemu všemu vodíková voda pomáhá. Čtyřicetiletá žena trpěla úpornými bolestmi hlavy. Dozvěděla se, že existuje vodíková voda, která by jí mohla pomoci. „Už za týden jsem viděla pokrok a stále se to zlepšovalo. Po měsíci bolesti zcela zmizely. Je ze mě nový člověk, konečně se raduji ze života,“ řekla ke svému vyléčení. Další žena měla problémy s vypadáváním vlasů. Nejrůznější šampony a „zázračné“ přípravky jí nepomáhaly. Až vodíková voda. „Nevěřila jsem tomu, když mi ji doporučovali. Na šarlatánství nevěřím, a tohle bylo něco jako zázrak. Ale do puntíku se to vyplnilo. Vlasy mi znovu rostou a mám podstatně lepší pleť“.

A jak si to odborníci vysvětlují? Proč je vodíková voda tak zázračná?

Lidé, stejně jako 99 procent organismů na Zemi, dýchají kyslík. Je pro život naprosto nepostradatelný, ale bohužel má jednu vlastnost, která ho činí nebezpečným. Jeho volné radikály oxidují další sloučeniny. Jako příklad lze uvést oheň - to je velmi rychlá oxidace uhlíku. Buňky se nebezpečným kyslíkovým radikálům brání, pomáhají jim vitamíny, enzymy a některé minerály. A vodíková voda! Volný vodík je antioxidantem a ukazuje se, že velmi schopným. Ale co je nejdůležitější? Vodíkovou vodu si každý může sám vyrobit doma.

Zpět do obchodu