DOPRAVA A INSTALACE ZDARMA

VESTA H2 SILVER edice - ionizátor vody

DN 2313
ZDARMAZDARMA

Model VESTA H2 SILVER edice je nejvyšší model ionizátoru vody s 9 elektrodami na trhu. Obsahuje napájení nové generace SMPS a čistící systém DARC plus, technologii infuze vodíku, která specificky optimalizuje výkon, především obohacování molekulárním vodíkem H2.

Množství H2 až 1.6ppm

9 titanovo-platinových elektrod

ORP až -940

 

Beauty voda, zdravá voda, vodíková voda, hydrogenová voda, čistá voda

79 900 Kč
na objednávku 2-3 týdny
Vesta H2 - ionizátor vody
 
Bezkonkurenční UltraWatter™ filtrace
 

Chytré elektrody – 9ks 

H2 infuzní technologie 

Nejpokročilejší DARC čištění

Vynikající H2 u každé úrovně pH

 

Vesta H2 dosahuje výjimečné hodnoty záporného ORP a H2 při nižších pitných hladinách pH. Kupujete si nový výkonný standard spolu s vysokou spolehlivostí a moderním, atraktivnějším design. 

Má duální filtrační systémem, který odstraňuje 99,9 % kontaminantů, včetně chlóru, chloraminu, farmaceutických látek, těžkých kovů, fluóru a odolných kontaminantů, jako je chróm VI a arsen. Nový model 2018 obsahuje filtry UltraWater Smart Chip Filters, takže budete přesně vědět, kdy máte filtr vyměnit. Výsledkem je to, že dostáváte nejbezpečnější, nejčistší nejzdravější vodu s tou nejlepší chutí na trhu.

Je vědecky dokázané, že molekulární vodík (H2) je nejsilnějším antioxidantem, který známe a jeho pozitivní účinky jsou popsané ve více jak 600 zdravotnických a vědeckých studiích. 

Model Melody H2 s technologií infuze vodíku je nejlepším ionizátorem vody na světě s 5 elektrodami, pokud jde o obohacování H2 a dosahuje to v doporučeném rozsahu pH 8 až 9, který nejlépe chutná. 

Otestovali jsme nejnovější modely Alkaviva H2 spolu s ostatními špičkovými modely ionizátorů vody od společností Enagic/ Kangen, Life Ionizers a Tyent. 

Nové modely Alkaviva H2 překonávají všechny ostatní špičkové značky v klíčových hodnocených parametrech, tedy pH, ORP a H2 a jednoduše řečené ukazuje se, že jde o nejlepší ionizátory vody, které jsou momentálně na prodej. 

8 důvodů proč si vybrat úplně nový ionizátor vody 

1) Vyjímečný zásaditý rozsah pH – dokáže vyrobit vodu s pH až do hodnoty 10.8! Pití zásadité vody s hodnotou pH 11 se nedoporučuje,  avšak při optimálním rozsahu pitné úrovně pH 8 až 9, dokáže vyrobit vynikající kombinaci s ORP -630 a H2 1.6 ppm, čímž se stává najvýkonnějším ionizátorem pitné vody na světě s 9 elektrodami. 

2) Nejnižší hodnoty ORP na světě – Vesta H2 dosahuje ORP až do -760 při nejvyšší možné hodnotě pH a ORP -630 při pitných hodnotách pH.  

3) Nejvyšší výkon obohacování H2 při nižších, pitných hladinách pH, které skvěle chutnají! -  Většina ostatních systémů dosahuje minimální nízkou hladinu H2. Avšak každý systém, který vytváří slušnou hladinu H2, se musí spustit na svém maximálním nastavení, a tedy produkuje vodu s pH více jak 10, aby tuto hladinu H2 dosáhl. Taková voda nejenže není úplně vhodná pro zdraví, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrou chuť! A zároveň se značně namáhají elektrody v zařízení. Vesta H2 je lepší jak jakýkoli jiný systém, pokud jde o obohacování H2, hlavně při nižších, lépe pitných a bezpečnějších hladinách pH. Tento aspekt je potřebné neustále vyzdvihovat. Čistější, zdravější a chutnější voda.

4) 13-fázový systém duální filtrace s technologií UltraWater 

5) 9 technicky vyspělých pevných elektrod SmartDesign

6) Plně automatický čistící systém DARC -  Čistí ionizátor při každém použití.  Jde jednoduše o nejlepší Způsob jak zabezpečit, aby nejdůležitější komponent ionizátoru (elektrody) zůstal bez usazenin vodního kamene. 

7) Systém ovládání průtoku v reálném čase – Optimální průtok je také nevyhnutně důležitý pro dosahování  hodnot pH, ORP a hladiny vodíku. 

8) Cena - Vesta H2 nabízí vynikající hodnotu za peníze jedné z nejkvalitnějších značek ionizátorů vody na světě v porovnaní s předraženými ionizátory vody, které nedosahují tak dobré hodnoty pH, ORP a H2.

CERTIFIKÁTY

logos-new

 

Obohacování vodíkem H2

Výkon ionizátoru se kompletně zaměřoval na hodnoty pH a ORP a na počet elektrod, které ionizátor obsahoval. Zatímco hodnoty pH a ORP jsou velmi významné pro zásaditost a detoxikaci našeho organizmu, filtrace vody a věda v oblasti výzkumu ionizátorů už pokročila a zaměřuje se i na výkon H2. Více jak 500 studií prokázalo, že H2 má léčebné účinky při 140 zdravotních stavech a modelů chorob.

V minulosti ionizátory nedokázaly generovat vodík při bezpečných hladinách pH pitné vody. Ostatní ionizátory na trhu dokážou generovat potřebné hladiny vodíku jen při hodnotách pH více jak 10. Tak to bylo do teď. Nová modelová řada Alkaviva H2 zdaleka překonává ostatní ionizátory v generovaní vodíku a dělá to v doporučeném rozsahu pH 8 až 9, při kterém má voda výbornou chuť.

Jak naše vodní jednotky / elektrody vytvářejí molekulární vodík

Vodní jednotka – motor ionizátoru – má dva komponenty: elektrody a membrány (s ionovou výměnou).  Technologie infuze H2 je založená na tom, že membrány jsou stejně významné jako elektrody. Membrány značky Alkaviva jsou vyráběné přímo u nás a jsou ultrazvukově lisované, nejsou spojované pomocí chemikálií. Tím dosahujeme podstatně kvalitnější membránu, která je navrhnutá tak, aby specificky spolupracovala s našimi elektrodami a zabezpečovala tak bezkonkurenční výkon. Spojením našich technicky vyspělých elektrod SmartDesign s našimi infuzními membránami dostáváme technologii infuze H2 a vyšší výkon obohacování H2. Platí to hlavně pro lepší chuť, která je spojená s nižší hladinou pH.

 

Výhody molekulárního vodíku

Testování nového modelu Athena H2 v porovnání s modely od spoločností Enagic / Kangen, Tyent a staršími modely Athena a Vesta

V tomto detailním 36-minutovém videu Cathleen Lograssovej z Alkalinewaterplus.com se porovnávají nové modely Alkaviva H2, konkrétně Athena H2 s konkurenčními ionizátory od společností Enagic / Kangen, Tyent a staršími modely Athena a Vesta. Výsledky jsou pozoruhodné. V tomto videu najdete kompletní zprávu, kde Cathlene podrobně popisuje výkon jednotlivých modelů při nastavení pH požadovaném pro cílové hodnoty ORP a H2.  

 

 

Technické údaje
 

Hodnoty pH: 2,6 až 10.8 pH* 

Hodnoty ORP: až do -760 ORP

Hodnoty H2 při pitné hodnotě pH 9 - 1.1 ppm 

Záruka: 3-letá kompletní záruka 

Napětí:  220 V - 240 V 

Napájaní:  SMPS nové generace s funkcí AutoAdjust 

Rozměry jednotky:  31 cm x 36 cm x 14 cm (Š x V x H) 

Hmotnost:  5.8 kg

Rozsah tlaku vody:  1 - 6 bar

Teplota vody z kohoutku:  4 - 30 C

Ochranné zařízení:  2 zabudované snímače teploty

Metoda elektrolýzy: Souvislá

Elektrody:  9 platinových/titanových elektrod SmartDesign vyrobených v Japonsku

Kapacita: Standardně (1,5 l/min. při tlaku 1,93 bar), Max (3,5 l/min. při tlaku 6,2 bar)

Nastavení:  Zásaditá voda: (5 úrovní), Vyčištěná voda, Kyselá voda (2 úrovně)

Čištění:  Systém čištění DARC - Duální automatické zpětné čištění 

Výměna filtru:   Filtr s vložkou typu 1 

Životnost filtru:  4 500 litrů

Hlasové rozpoznávání:   Ano

Displej:   Negativní LCD

Ovládání displeje:   Dotyková obrazovka (Písmo i obrázky)

Metoda zapínání/vypínání ventilu: Systém ovládání toku v reálném čase

 

Manuál ke stažení h2-series-ionizer-manual_2

 

V ceně instalace, servis, proškolení.

 

 Video představení 

 

Výměna filtru

MOŽNOST VYUŽITÍ:

Vodíková voda při onkologických onemocněních

Podle Národního institutu pro léčbu rakoviny mohou antioxidanty zpomalit nebo případně zabránit rozvoji rakoviny. Antioxidanty jsou
živiny (vitamíny a minerály), ale také enzymy (bílkoviny ve vašem těle, které pomáhají při chemických reakcích). Předpokládá se, že hrají roli při prevenci vývoje takových chronických onemocnění, jako je rakovina, srdeční onemocnění, mrtvice, Alzheimerova choroba, revmatoidní
artritida a katarakta.

 

Na cukrovku, cholesterol, vysoký krevní tlak

Pravidelné pití vodíkové vody má celkově dobrý vliv na kvalitu krve, na buňky a na jednotlivé orgány.
Pití vodíkové vody má také podle některých studií pozitivní vliv také na cholesterol a na vysoký krevní tlak. Některým diabetikům se snížila hladina krevního cukru již po jednom dni pití vodíkové vody.
U jiných to trvalo o něco déle, ale zlepšení časem přišlo.

 

Na ekzémy

Vodíková voda se osvědčila jako obklady při ekzémech. Užívání vodíkové vody vnitřně je základ, ale navíc je možné na konkrétních místech přikládat obklady namočené do
vodíkové vody.

 

Na lupénku

Vodíková voda se osvědčila též u lupénky. Vnitřní užívání je opět základ, ale i zde se dá zintenzivnit působením vodíku přímo pomocí obkladů z vodíkové vody, které se přikládají na konkrétní místa.

 

Na očistu střev

Dlouhodobé pití vodíkové vody pomáhá k lepšímu stavu a fungování střev. Díky tříměsíční studii se prokázalo zlepšení stavu střev i u lidí s karcinomem střev.

 

Proti zánětům

Vodíková voda má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti a potlačuje bujení všemožných zánětlivých onemocnění.

 

Pro ochranu mozkových buněk

Vodíková voda je vhodná též pro lidi s Parkinsonovou chorobou, s roztroušenou sklerózou či nastupující demencí. Aktivní vodík obsažený ve vodíkové vodě proniká až do mozku a tam chrání buňky mozku před degenerací.

 

Vodík jako perfektní antioxidant

Vodík je nejmenší molekula a tím i výborný antioxidant a dostane se i na místa, kam se jiné antioxidanty nedostanou. Díky jeho drobným molekulám proniká vodík do buněk celého organismu.

 

Pro dodržování správného pitného režimu

Vodíková voda prostě lépe chutná! Je jemnější, chutnější a tím má člověk chuť vypít více. Díky tomu vodíková voda podporuje pitný režim. To je velmi prospěšné pro všechny věkové skupiny.

 

Oplachování potravin

Nechte ovoce či zeleninu, maso, ryby, 20 minut ve vodíkové vodě pro dekontaminaci toxických látek. Ve vodíkové vodě je možné potraviny také rozmrazovat.

 

Proti stresu a únavě

Velké množství volných radikálů vyčerpává organismus. Stresem je produkováno velké množství volných radikálů. Vodíková voda pomáhá tyto radikály neutralizovat a zastavuje tak řetězovou reakci degenerace.

 

Při fyzické zátěži a sportu

Vodík obsažený ve vodíkové vodě pomáhá při odbourávání kyseliny mléčné, která se vyplavuje po velké zátěži a díky které pak bývají zatuhlé a bolavé svaly. Vodíková voda podporuje lepší výkon při sportu i při těžké manuální práci.

 

Pro koncentraci při učení

Pro zvýšení koncentrace a pro lepší výsledky při studiu je vhodné dodávat větší množství antioxidantů. Vodíková voda obsahuje aktivní vodík, který je velmi kvalitní antioxidant.

 

Pro bdělost a zvýšení pozornosti

Pravidelným pitím vodíkové vody dochází k nárůstu pozornosti a
vědomí a to díky snížení oxidačního stresu a také díky detoxikaci, o kterou se postará aktivní vodík obsažený ve vodě obsažený.

 

Na pigmentové skvrny

Pokud máte pigmentové skvrny (světlé i tmavé) můžou vám po pití vodíkové vody vyblednout, nebo se úplně vytratit.

 

Pro zdravější pleť

Oplachujte si pravidelně pokožku či obličej vodíkovou vodou pro zlepšení kvality pleti. Vodík pronikne do těla i touto formou a pokožku hydratuje.

 

main_logo

Kód Kód: 65
Kategorie: ionizátory vody Alkaviva
Zpět do obchodu